Черкаські легкоатлети повернулись з нагородами із Кубку України - 29 Січня 2012 – Легка атлетика

Черкаські легкоатлети повернулись з нагородами із Кубку України - 29 Січня 2012 - Легка атлетика
Субота, 16.04.2016, 09:03
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS

Розсилка новин

Введіть Ваш Email

 

Вже підписано

 
Головна » 2012 » Січень » 29 » Черкаські легкоатлети повернулись з нагородами із Кубку України
20:53
Черкаські легкоатлети повернулись з нагородами із Кубку України

27-28 січня 2012 року в м. Запоріжжя, манеж ВАТ «Запоріжсталь» проходив Кубок України. Наші легкоатлети повернулись додому з нагородами. 

Змагання проходили два дні, люті морози не стали перешкодою для атлетів, які показали гарні результати.

 В перший день змагань були показані такі результати:

У першому ж виді Олішевська Юлія показала гарний час на жіночій 400 метрівці 55.67, цей час дозволив їй потрапити до фіналу. А у фінальному забігові, який проходив у другий день, Юлія покращила свій попередній час більше ніж на секунду і завоювала срібну нагороду Кубка України, з чим ми її і вітаємо:)

Біг на 60 м Жінки  Забіги

НЕЧИПОРЕНКО Ірина    7.79   розряд  I, пробилася до фінальних забігів, де зайняла 13 місце з результатом 7.80

Біг на 60 м з/б (0.840) Жінки  Забіги

СИНЯЧЕНКО Юлія   8.82     розряд   КМС, пройшла до фіналу, і зайняла там почесне 4 місце, з результатом 8.74, з чим ми її і вітаємо:)

У чоловічих стрибках у довжину, Онопрієнко Станіслав у першій спробі стрибнув 7.24м, завдяки цій спробі Станіслав зайняв 5 місце. Вітаємо його:)

Всі результати першого дня змагань:

Біг на 400 м Жінки  Забіги

ОЛІШЕВСЬКА Юлія                   55.67          розряд  КМС

МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія    59.63розряд  I

Біг на 400 м Чоловіки  Забіги

НЕЧИПОРЕНКО Денис   50.95   розряд  I

ДАНИЛЕНКО Данило     51.05   розряд  I

ФІНАШКІН Павло         50.91   розряд  I

 

Біг на 60 м Жінки  Забіги

НІКІТІНА Анастасія     7.94  розряд  I

НЕЧИПОРЕНКО Ірина   7.79     розряд  I

 

Біг на 60 м з/б (0.840) Жінки  Забіги

СИНЯЧЕНКО Юлія     8.82     розряд   КМС

ПАЩИНА Тетяна      9.18    розряд   I


Біг на 60 м з/б (1.067) Чоловіки  Забіги

КУЛИК Микола    8.70    розряд    I

 

Біг на 60 м Жінки  Фінал

НЕЧИПОРЕНКО Ірина     7.80       розряд   I       13 місце


Біг на 60 м з/б (0.840) Жінки  Фінал

СИНЯЧЕНКО Юлія     8.74      розряд  КМС  4 місце

 

Біг на 1500 м Жінки  Фінал

СОКУР Олена                    4:55.12 розряд   II      16 місце

 

Штовхання ядра 7.260 кг Чоловіки  Фінал

ЧЕМЕРИС Сергій             14.08     розряд    I       8 місце

ЖИЦЬКИЙ Артем           12.86     розряд    II       9 місце

 

Стрибки у довжину Чоловіки  Фінал

ОНОПРІЄНКО Станіслав    7.24   розряд    I       5 місце

КОБЕЦЬ Руслан               6.77  розряд    II      8 місце

 

Стрибки у довжину Жінки  Фінал

ЯНЧЕНКО Ірина              5.89  розряд    I   8 місце

НЕЧИПОРЕНКО Ірина       5.83  розряд    I    10 місце

ЧЕРНЯВСЬКА Катерина     5.80  розряд   I     11 місце   

НІКІТІНА Анастасія         5.54  розряд    I    17 місце


Початок другого дня змагань розпочався також вдало для нашої збірної команди,  у чоловічих фінальних забігах на 800м Олішевський В'ячеслав зайняв друге місце з результатом 1:52.12 з чим ми його і поздоровляємо:)

У фіналі потрійного стрибка - Саволайнен Микола зайняв 5 місце з результатом 15.75. Вітаємо його:)

Естафетний жіночий біг у виконанні: 

СИНЯЧЕНКО Юлія (200м), ПАЩИНА Тетяна(400м), МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія (600м), ОЛІШЕВСЬКА Юлія (800м) - з результатом 5:20.82, приніс нашій збірній 5 місце.

А чоловіча естафета у виконанні:

ДАНИЛЕНКО Данило (200м), ФІНАШКІН Павло (400м), НЕЧИПОРЕНКО Денис (600м), ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав (800м) з результатом 4:30.38 приніс у скарбничку нашої команди 3 місце, вітаємо наших хлопців:)

Перелік всих результатів другого дня та загалькомандні підсумки змагань:

Субота, 28 січня

Біг на 800 м Чоловіки  Фінал

ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав  1:52.12   розряд   КМС   2 місце

Біг на 400 м Жінки  Фінал

ОЛІШЕВСЬКА Юлія   54.60      розряд   КМС   2 місце

 

Біг на 3000 м Жінки  Фінал

СОКУР Олена     10:43.11 розряд  II        9 місце

 

 

Потрійний стрибок Чоловіки  Фінал

САВОЛАЙНЕН Микола     15.75     розряд КМС   5 місце

 

Естафетний біг 200+400+600+800м Жінки  Фінал

СИНЯЧЕНКО Юлія (200м)              5:20.82                          5 місце

ПАЩИНА Тетяна    (400м)            5:20.82                          5 місце

МОНАСТИРЕЦЬКА Валерія (600м)  5:20.82                          5 місце

ОЛІШЕВСЬКА Юлія (800м)             5:20.82                          5 місце

 

Естафетний біг 200+400+600+800 м Чоловіки  Фінал

ДАНИЛЕНКО Данило (200м)            4:30.38                         3 місце

ФІНАШКІН Павло  (400м)               4:30.38                         3 місце

НЕЧИПОРЕНКО Денис (600м)          4:30.38                         3 місце

ОЛІШЕВСЬКИЙ В'ячеслав (800м)     4:30.38                         3 місце

Загалом на цих змаганнях Черкаську область представляло 20 легкоатлетів:

11 – чоловіків

9 – жінок

За підсумками Кубка України наша збірна команда зайняла 10 місце, набравши 266 очок 

Скачать протоколи змагань

Дивитись всі результати Кубка України ТУТ

Автор: Игорь Винат

Прикріплення:
Категорія: Новини | Переглядів: 904 | Додав: RunnerOK | Теги: Кубок України, легка атлетика, Запоріжжя 27-28 січня 2012
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Vinat Igor © 2016
Категорії розділу
Олімпійська слава Черкащини
Новини з-за кордону
Українські новини
Цікаві статті
Цікава статистика
Новини
Підбір кращих відеофайлів
Легка атлетика на Олімпійських іграх 1896-2008
Олімпійські ігри 2012
Категорії розділу
Всі права захищено. Деякі матеріали на цьому сайті взяті з відкритих джерел інтернету,
якщо ви являєтесь автором матеріалу і не бажаєте щоб він був розміщений на сайті - зв'яжіться з адміністратором