Досягнення наших молодших легкоатлетів на Чемпіонаті України в м.Запоріжжя 30-31 січня - 3 Лютого 2012 – Легка атлетика

Досягнення наших молодших легкоатлетів на Чемпіонаті України в м.Запоріжжя 30-31 січня - 3 Лютого 2012 - Легка атлетика

Вже підписано

Головна » 2012 » Лютий » 3 » Досягнення наших молодших легкоатлетів на Чемпіонаті України в м.Запоріжжя 30-31 січня
01:09

30-31 січня 2012 року
м. Запоріжжя, манеж ВАТ «Запоріжсталь»

По закінченню Кубка України серед дорослих, місто Запоріжжя знову приймало легкоатлетів з усієї України, а ле вже тепер це були спортсмени 1995 року та молодші.

Легкоатлети змагалися два дні, за ці дні було показано багато чудових результатів.

В перший день змагань 4 місце в багатоборстві зайняв Черкасенко Андрій набравши 3211 очок, що відповідає I дорослому розряду

У фінальному забігові на 3000 метрів Заболотний Владислав зайняв 11 місце з результатом 9:36.25, розряд III

5 місце у фінальному забігі завоював Могилястий Михайло з результатом 2:01.39, розряд II

На дистанції 400м у фінальних забігах 7 місце зайняв Питель Петро з результатом 53.52, розряд II

Срібну медаль для нашої збірної команди завоював Драч Павло у фіналі штовхання ядра(5 кг), його результат 16 метрів 82 сантиметри

Відразу ж двоє легкоатлеток представляли нашу команду у фіналі стрибків у довжину, Чугрєєва Анастасія з результатом 5м. 69см. зайняла 4 місце, Малишко Наталія з результатом 5 метрів зайняла 11 місце

В заключному виді першого дня змагань Московченко Денис додав до активу нашої команди бронзову медаль зі стрибків у довжину, його результат 6м. 83см, розряд I

Біг на 2000 м з/п Юнаки 17 Фінал

Заболотний Владислав з результатом 6:38.17, розряд III, зайняв 20 місце у бігу на 2000м з перешкодами

Знову ж таки у фіналі стрибкового виду (потрійний стрибок) двоє наших легкоатлеток, але на цей раз Малишко наталія перестрибала Чугрєєву Анастасію, з результатом 11.95 та 11.43, зайняли 4 та 7 місця відповідно.

Останні, найвидовишніші види легкоатлетичних змагань, а саме - естафети принесли такі результати:

Естафетний біг 100+200+300+400 м Фінал, дівчата у складі: ЧУГРЄЄВА Анастасія, САРИЧЕВА Аліна, МАЛИШКО Наталія, ГВОЗДИК Катерина - зайняли 10 місце з результатом 2:27.0h, розряд II юн

Естафетна команда наших хлопців зайняла 5 місце, показавши час 2:07.3h розряд II юн, до складу команди входили - МОСКОВЧЕНКО Денис, ПИТЕЛЬ Петро, МОГИЛЯСТИЙ Михайло, ЮНАК Олег

Нижче представлені решта результатів показаних нашими легкоатлетами у другий день змагань:

Прикріплення:
Категорія: Новини | Переглядів: 1267 | Додав: RunnerOK | Теги: СДЮШОР (1995 р.н. та молодші) в при, Чемпіонат України серед ДЮСШ, чемпіонат України, легка атлетика 2012
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.