Багато спортсменів астматиків, можливо, використовують не найкраще лікування - 12 Травня 2012 – Легка атлетика

Багато спортсменів астматиків, можливо, використовують не найкраще лікування - 12 Травня 2012 - Легка атлетика
П'ятниця, 15.04.2016, 01:37
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гость · RSS

Розсилка новин

Введіть Ваш Email

 

Вже підписано

Add to Google Reader or Homepage

Читать в Яндекс Ленте
Яндекс.Метрика
 
Головна » 2012 » Травень » 12 » Багато спортсменів астматиків, можливо, використовують не найкраще лікування
18:09
Багато спортсменів астматиків, можливо, використовують не найкраще лікуванняАстма є поширеним захворюванням у спортсменів, серед яких відома марафонка Пола Редкліфф. З 70-х років, кількість спортсменів, які страждають від астми збільшувалася з кожною Олімпіадою, і в підсумку, в 2004 році, майже 21% олімпійської команди Великобританії страждали астмою, у порівнянні з 8% британського населення.

Журналістка Софі Арі опублікувала результати в BMJ (British Medical Journal), які показують, що багато спортсменів астматиків, можливо, не використовують найбільш ефективне лікування астми та ризикують розвитком довгострокових наслідків для здоров'я. Її стаття опублікована на новому олімпійському порталі BMJ - Олімпіада (www.bmj.com / olympics), який буде відкритий до кінця Олімпіади і Пара-олімпіади і є всеосяжним онлайн-ресурсом, що дозволяє тримати лікарів в курсі останніх досягнень спортивної медицини.

Інтенсивні фізичні навантаження найчастіше можуть викликати симптоми, схожі з астматичними. Деякі спортсмени помилково вважають, що якщо вони використовують інгалятори, такі як бета-2-агоністи, їх працездатність може покращитися. Тим не менш, дослідження показали, що не існує зв'язку між використанням цих інгаляторів і підвищенням працездатності. У 2001 році тестування показало, що деяким спортсменам був помилково поставлений діагноз астми, в той час як інші спортсмени мали астму, навіть не підозрюючи про це.

Це викликало побоювання щодо того, що деякі спортсмени можуть завдати собі шкоди, використовуючи неправильні ліки. Наприклад, багато спортсменів можуть страждати від симптомів астми, викликаних фізичним навантаженням, які вимагає певного контролю і лікування, відмінних від реальної астми.

Дослідження 2011 року показують, що спортсмени астматики систематично перевершували здорових спортсменів на кожній Олімпіаді з 2000 року, що викликало інтерес щодо того, як їм вдається демонструвати такі гарні результати, всупереч їх захворюванню?

Відповідь може полягати в тому, що більшість елітних спортсменів-астматиків мають повне уявлення про їх стан і можуть його контролювати, не припиняючи тренувань. Наприклад, Паула Редкліфф часто розповідає про свою астму та заохочує інших робити правильні заходи по її лікуванню, не обмежуючи себе. Дійсно, дослідники в даний час сходяться на думці, що фізичні вправи поліпшують функцію легенів і підвищують якість життя у більшості астматиків.

Доктор Грег Уайт, колишній директор з досліджень в Британській олімпійській асоціації і професор прикладних спортивних наук в університеті Ліверпуля імені Джона Мурса заявляє:

«Астматикам необхідно знати, що їм корисні помірні фізичні вправи в рамках їх програми боротьби з симптомами астми».

Прикріплення:
Категорія: Цікаві статті | Переглядів: 767 | Додав: RunnerOK | Теги: астматики, функція легенів, пульмонологія, астма, бета 2-агоністи
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Vinat Igor © 2016
Категорії розділу
Олімпійська слава Черкащини
Новини з-за кордону
Українські новини
Цікаві статті
Цікава статистика
Новини
Підбір кращих відеофайлів
Легка атлетика на Олімпійських іграх 1896-2008
Олімпійські ігри 2012
Категорії розділу
Всі права захищено. Деякі матеріали на цьому сайті взяті з відкритих джерел інтернету,
якщо ви являєтесь автором матеріалу і не бажаєте щоб він був розміщений на сайті - зв'яжіться з адміністратором